Sítájfutó Hargita Kupa

IndulásHargita Megye Tanácsának Sportklub Egyesülete szervezésében került lebonyolításra  szombaton, január 17.-én a most már hagyományos Hargita Kupa sítájfutó verseny a Kalibáskői menedékház környékén. A versenyre a Székelyföld sítájfutó bajnoksága keretén belül került sor, melyet közösen szerveztünk a csíkszeredai VSK-val.

A versenyeken résztvett az ország valamenyi sítájfutó szakosztállyal rendelkező sportegyesülete, összesen 92 versenyző volt 12 sportegyesületből.

Jól sikerült verseny volt, szép ídőben, jól előkészített pályákon versenyezhettek a résztvevők. A verseny egyben főpróba volt a két hét múlva Nagybányán sorrakerülő országos bajnokságra.

A Hargita Kupa korcsoportonkénti első három helyezetje oklevéllel és ajándékcsomaggal volt díjazva.

2 Hepcal Andreea – CS NORD Nagybánya
3 Minoiu Veronica – CSU Craiova